SVATBY

Svatba je jedinečným dnem. Nechte si zaznamenat váš velký den a prožijte znovu emoce, reakce lidí, výzdobu a vše, co ke svatbě patří.
Svatby jsou nejdůležitější částí mé tvorby. Každá svatba je jiná a tak k tomu také přistupuji. Během natáčení jsem většinou “neviditelný” a soustředím se na uměleckou a technickou kvalitu záznamu.

PORTFOLIO

Zaměřujeme se na emoce a celkovou atmosféru. Pro krásné záběry zezhora využíváme dron.

Od konkurence se lišíme zejména v délce odevzdávaného videa. Někteří sestříhají celý den jen do 10 min klipu. My odevzdáváme zpravidla z celého dne 40 – 80 minut sestříhaného materiálu, u kterého se nikdo nebude nudit!

Svatební obřad je natáčen na 3 kamery. Kvalitní zvuk je zajištěn diktafonem.
Velmi důležitá je zvolená hudba k podkreslení videa. Její výběr je na Vás. Ve výsledku se hudba střídá s původním mluveným slovem.
Z celého svatebního dne dostanete videosoubor ve vysoké (full HD) kvalitě. V ceně je i potištěné DVD s menu. 

Naše kamery umožňují fotografování i během natáčení.  Tyto momentky ukazují svatbu ještě jiným způsobem, než jak ji zachytí fotograf. Upravené fotky dostanete zdarma jako bonus pár dní po svatbě.

Video je možné začít slideshow z předmanželských fotek, kdy zavzpomínáte na období před “velkým dnem”. Na konec se hodí svatební motto.
Abyste měli jistotu, že ve videu nebude nic, co byste tam nechtěli, pošlu Vám sestříhané video dopředu ke schválení.

Rádi také vytvoříme romantický a dojemný videoklip.

Pro nacenění natáčení prosím pošlete dotaz.